Вентиляція

 

Вентиляція

Компанія «ЕККА» здійснює проектування, монтаж і обслуговування систем вентиляції  житлових, громадських та промислових приміщень.

Багаторічний досвід роботи, професіоналізм, компетентність проектувальників і монтажників, висока якість вентиляційного обладнання дозволяють гарантувати споживачу високий рівень надійності систем вентиляції в експлуатації.

Для розробки проекту фахівці-проектувальники в першу чергу визначають тип необхідної вентиляційної системи, залежно від призначення приміщення, його конструкційних особливостей, кількості людей, що перебувають в приміщенні, тощо. Після проведення технічних розрахунків, визначається потужність необхідної системи вентиляції. На підставі отриманої інформації фахівці компанії «ЕККА» підбирають обладнання, здатне впоратися з основним завданням системи вентиляції – забезпеченням необхідної свіжості, чистоти, температури, вологості і рухливості повітря в приміщенні, при цьому враховують мінімальне енергоспоживання і низький рівень шуму систем вентиляції.

Проектування і монтаж систем вентиляції виконуються відповідно до вимог і технічних параметрів, прописаних в Державних Будівельних Нормах (ДБН).

На обладнання та монтажні роботи надається гарантія, по закінченню терміну якої, компанія пропонує післягарантійне сервісне обслуговування та проводить ремонт інженерних систем згідно з договором.

З питань проектування та складання попереднього кошторису звертайтеся до фахівців компанії «ЕККА»!

  

Comments are closed