Кондиціонування

Кондиціонування

Проектування і монтаж систем кондиціонування повітря в житлових і промислових приміщеннях – один з напрямків діяльності компанії «ЕККА».

Система кондиціонування – складна інженерна система, встановленням та обслуговуванням якої повинні займатися тільки кваліфіковані фахівці. Проектний відділ компанії «ЕККА» разом із замовником складуть  технічне завдання на проектування систем кондиціонування. Залежно від специфіки приміщення або будівлі та на підставі технічних розрахунків інженери допоможуть підібрати оптимальну систему кондиціонування та обладнання, здатні створити комфортний мікроклімат з максимальною віддачею і мінімальними витратами.

Монтаж здійснюють фахівці, які пройшли навчання в сервісних центрах найбільших постачальників кліматичного обладнання та мають значний досвід роботи.

Обладнання для кондиціонування повітря вимагає регулярного уваги і правильного обслуговування, наприклад: сезонна консервація або розконсервація кондиціонера, промивка зовнішнього блоку і заміна фільтрів внутрішнього блоку кондиціонера, перевірка тиску холодоагенту і діагностика технічного стану і т.д. Компанія «ЕККА» пропонує професійний гарантійний та післягарантійний сервіс, а при необхідності і проведення ремонтних робіт.

З питань проектування та складання попереднього кошторису звертайтеся до фахівців компанії «ЕККА»!

 

Comments are closed