Водопостачання та водовідведення

Водопостачання та водовідведення

Компанія «ЕККА» надає повний комплекс послуг з виконання проектних, монтажних і пусконалагоджувальних  робіт таких систем ВК:

  • внутрішньої і зовнішньої систем водопостачання;
  • господарсько-побутової каналізації, включаючи автономні системи очистки каналізаційних стоків (септики);
  • систем комплексного очищення води (водопідготовки).

Наш проектний відділ виконує проектування систем ВК для різного роду об’єктів: житлових та громадських, адміністративних та побутових, а також промислових будівель та споруд.

Для монтажу трубопроводів використовується високоякісна трубна продукція відомих світових виробників. При відкритому прокладанні встановлюються сталеві, мідні та металопластикові труби, при прихованому – поліпропіленові та мідні труби. Всі монтажні роботи виконуються за сучасними технологіями із застосуванням систем швидкого монтажу та новітніх світових розробок в області трубних з’єднань.

Всі матеріали, що використовуються  при монтажі систем водопостачання, відповідають технічним нормам і приписам заводів-виробників обладнання. На всі монтажні роботи надається гарантія, по закінченню якої компанія надає післягарантійне сервісне обслуговування та проводить ремонт інженерних систем згідно з договором.

З питань проектування та складання попереднього кошторису на системи ВК звертайтеся до фахівців компанії «ЕККА»!

 

Comments are closed