Опалення


Опалення

В теперішній час підвищення цін на енергоресурси стає актуальним питання заощадження, при цьому не втрачаючи комфорту. Цього можна досягти за допомогою утеплення приміщень, вдосконалення систем опалення, встановлення енергоефективного обладнання та  систем автоматизації. Все більше актуальним стає використання альтернативних та відновлюваних джерел теплопостачання.

В залежності від призначення приміщень та різних завдань, система опалення може бути: підлогова, радіаторна, повітряна та система опалення, в якості опалювальних приладів якої, є підлогові конвектори.

Наша компанія виконує проектування, монтаж та наладку систем опалення обєктів різної складності та призначення, використовуючи новітні технології.

Завдяки великому досвіду, плідній співпраці з виробниками обладнання та постійному вдосконаленню, ми зможемо запропонувати найбільш раціональне рішення, враховуючи особливості обєкту. Велика увага приділяється проектуванню, завдяки якому підвищується ефективність монтажу системи. На цій стадії ми допоможемо скласти правильно технічне завдання, виконаємо теплотехнічні та гідравлічні розрахунки, визначимо техніко-економічні показники, виконаємо креслення та складемо специфікацію обладнання.

Спеціалісти з монтажу нашої компанії швидко та якісно виконають монтаж систем опалення різної складності. По закінченю монтажу систему випробовують та налагоджують.

Спеціалісти сервісного відділу компанії «ЕККА» регулярно проходять навчання в навчальних центрах постачальників обладнання, забезпечують гарантійне та післягарантійне обслуговування систем опалення.

Отримати професійну консультацію з питань вибору і установки системи опалення можна у фахівців компанії «ЕККА»!

Comments are closed